KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10166449

nr 1016 6449

Blyerts

Runo Andersson, modell, signerad, -47, 56x25

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2016
kl 18:44:20

1/2 18:00:31 1      Vinnande bud