MÖBLER / Bord / Blomsterpiedestal 11676088
nr 1167 6088
Blomsterpiedestal
trä och mässing, 1800-tal, höjd: 72 cm, Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:27:05
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr