KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17211008
nr 1721 1008
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Skymning, Blandteknik, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 54x63. Signerad
måndag 1 september 2025
kl 18:42:25
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson