KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16606024
nr 1660 6024
Blandteknik
3 st, Persiska, yttermått inklusive ram: 38x26-40x32 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:46:44
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr