KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17025133

nr 1702 5133

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. Blomsterstilleben. Bladets mått: 50x44 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x52 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:38:26

17/5 11:36:58 1      Vinnande bud