KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733356
nr 1473 3356
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Figur. Signerad, daterad -78. Blandteknik, bildmått: 35x46, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:45:27
3/6 12:18:07
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson