KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15495168

nr 1549 5168

Gunnar Larson

(f. 1925), Sverige

Ej signerad, blandteknik, pannå, yttermått inklusive ram: 17x17 cm

Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:14:18

18/6 15:18:13 1      Vinnande bud

Gunnar Larson

Läs mer om Gunnar Larson