KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13658761
nr 1365 8761
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), 1976,26x21cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:49:27
3/12 20:53:37
100 kr
4/12 12:29:56
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma