MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Canteen 10028160

nr 1002 8160

CANTEEN

med 3 sämskskinnklädda fack, length: 63 cm, width: 45 cm, height: 30 cm, wear, damages.

med 3 sämskskinnklädda fack, längd: 63 cm, djup: 45 cm, höjd: 30 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1000

Monday December 14 2015
at 19:39:06