ÖVRIGT / Nautica / Båtmodell 17537003
nr 1753 7003
Båtmodell
Trä. Längd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:57:48
- Mitt bud
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Båtmodell
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7003
Båtmodell
Trä. Längd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Bevakningspris: |
ÄR UPPNÅTT |
| Aktuellt bud: | 100 kr (per 10:14:18) Uppdatera |
| Visning |
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1 |
Auktionen avslutas: |
måndag 19 januari kl 18:57:48 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr