Ã–VRIGT / Diverse / Badrumsset 15263062

nr 1526 3062

Badrumsset

7 delar, Bilumen, design: G Castiglioni / G Gaviraghi, 1960-tal, 60x60 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 mars 2023
kl 20:34:57