WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Wrist-watch 14658102

nr 1465 8102

WRIST-WATCH

Omega Genève, automatic, stål, datum. Diameter: 35mm, 1970s, plexiglas, flexband, går ej att öppna boetten, servicebehov, wear.

Omega Genève, automatic, stål, datum. Diameter: 35mm, 1970-tal, plexiglas, flexband

Condition: går ej att öppna boetten, servicebehov, slitage

700

SEK 700

Monday May 2 2022
at 18:26:06