MISCELLANEOUS / Jewellery / Bracelet 13767322

nr 1376 7322

BRACELET

18k guld. Length: 19cm, weight: 5, 3g. Wear, damages.

18k guld. Längd: 19cm, vikt: 5,3g.

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1700

Monday February 1 2021
at 18:38:31