BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 3616533
nr 361 6533
Appliquer
1-par, 1800-tal, Louis XVI, förgyllda, H.50
Utrop:
8.000 kr
Såld:
10.200 kr
måndag 16 maj 2005
8.100 kr
8.100 kr
ledande budet*
8.800 kr