ÖVRIGT / Leksaker / Ångvält 14278264
nr 1427 8264
Ångvält
Wilesco Old Smoky. Längd: 32cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:08:20
700 kr