BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 7143116
nr 714 3116
Ampel
Karl Johan-stil, 1800-taö, Dia40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:23:48
600 kr
450 kr
600 kr
Karl Johanstil/Empir