ÖVRIGT / Diverse / Altare 12354665

nr 1235 4665

Altare

Indien, trä, bemålad. Längd: 36. Djup: 27 cm, höjd: 66 cm, med belysning

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:37:59

17/2 22:55:38 1      Vinnande bud