KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5224014

nr 522 4014

Akvareller

2 st, Stockholm Stigbergsgatan 1910 respektive 1913, signerade AE, ca 15 x 22 cm

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 april 2008
kl 16:00:34

  • 28 apr

TEMA Stockholmiana

Läs mer om TEMA Stockholmiana