KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7908532

nr 790 8532

Akvareller

2 st, Rolf Söderlund, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 27x37

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 november 2012
kl 18:01:42

10/11 17:55:15 1      100 kr
11/11 22:54:47 2      Vinnande bud