KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636044
nr 1563 6044
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 3 st, Höns. Signerade. Akvarell, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:04:00
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad