KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12769603
nr 1276 9603
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 2 st, Stockholmsmotiv, signerad. Motivet: 17x21 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:02:24
20/9 08:38:22
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström