KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9579607

nr 957 9607

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad, Elefant i by, 1934, 29x20

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:31:52