KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8516501

nr 851 6501

Akvarell

Nils Larson, sjungande studenter, signerad, 1992, 44x36

måndag 7 oktober 2013
kl 19:50:17