KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15217002
nr 1521 7002
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
"Kungen", lejon. Signerad. Akvarell, 55x49 cm, yttermått inklusive ram: 65x60 cm
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:05:21
13/2 17:12:43