KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10594026
nr 1059 4026
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Lars Jonsson (f. 1952), 'Vitkindad gås', signerad, -81, bladets mått: 45x29
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
7.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:06:43
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.200 kr
- Klassiska