KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15848013
nr 1584 8013
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
"Springer förbi". Signerad, akvarell, 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:08:16
11/12 17:48:48