ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12948229
nr 1294 8229
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Fred Andersson (1921-1990), Sweden. "Fårö i Juli". Signed, dated -70, sheet: 28x40,
WATERCOLOUR, "Fårö i Juli". Signerad, daterad -70, bladets mått: 28x40 cm
Monday December 2 2019
at 20:05:44