KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8862534
nr 886 2534
Eric Vasström
(1887-1958), Finland
Akvarell, Eic Vasström, hus, signerad. 1942, 37x29
Eric Vasström, finländsk målare född 1887, död 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:17:48
150 kr
150 kr
Lis Husberg (f. 1920)