KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8862534

nr 886 2534

Eric Vasström

(1887-1958), Finland

Akvarell, Eic Vasström, hus, signerad. 1942, 37x29

Eric Vasström, finländsk målare född 1887, död 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 april 2014
kl 18:17:48

Eric Vasström

Läs mer om Eric Vasström
Lis Husberg (f. 1920)