KONST / Oljemålningar / Akryl 13901036
nr 1390 1036
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
"Äpplet". Signerad, daterad a tergo 1992. Akryl på duk, 50x50 cm, oramad
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:57:15
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg