KONST / Oljemålningar / Akryl 14234005
nr 1423 4005
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Akryl, "Poison dart frog". Signerad a tergo, daterad -20. Duk, 40x40cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:38:20
4/10 20:33:20
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya