KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 13862153
nr 1386 2153
Affisch
Litografisk, "Le Vamp", Dansé et chanté par Mistinguett", le Shimmy, 34x27, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Kondition: slitage, stämpel, påskrift
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:14:27
21/3 19:33:13
500 kr
21/3 20:51:21
22 mar