Föremål som liknar
2101 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5203 Läsbord
längd: 88 cm, djup: 37 Höj/sänkbart
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2163 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5194 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5085 Skål
Falkenberg. Diameter: 31cm
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5072 Vinglas
4 st + 2 st, Orrefors. Höjd: 20cm
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juni 2024
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5308 Stolar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2110 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024