Föremål som liknar
4057 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2157 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5313 Dagbädd
1960-tal. Längd: 160 cm. Djup: 80 cm. Höjd: 40 cm
Såld: 5.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5087 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda. Höjd: 8-11cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4225 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5217 Blomsterbord
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4025 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4121 Spegel
102x70, nutida
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5315 Stolar
Ett par, 1960-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024