Föremål som liknar
5207 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
2076 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5088 Bestick
nysilver, Spetsmodell, ca 60 del
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
4045 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5103 Industripall
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3278 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5168 Tunna med lock
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2136 Väggrelief
Dagny Enberg. Signerad, trä, "Ängel". Längd: 90cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024