Föremål som liknar
5150 Flaska
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2006 Tusch
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2085 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5306 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5143 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2034 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5296 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2131 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2129 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024