Föremål som liknar
6436 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7221 Ljuskrona
Gustaviansk stil. Höjd: 70 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6712 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7025 Litografier
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7172 Armband
18k guld. Längd: 18 cm, vikt: 1,5g ca
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7044 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7060 Snapsglas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7142 Stol
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026