Föremål som liknar
4074 Skulptur
mässing, Ganesha. Höjd: 18 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2016 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4073 Skrivställ
1800-tal, porslin / mässing. Längd: 19 cm. Höjd: 8 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5095 Korkskruvar
diverse
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5299 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2014 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5063 Tallrikar & mu..
10 delar, Gustavsberg. Diameter: 8-23,5 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024