Föremål som liknar
2042 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5234 Duk
Linne, broderad, modell äldre, 130x200 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4206 Matta
Keshan, 248x356 cm
Såld: 10.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5312 Dagbädd
1960-tal. Längd: 160 cm, djup: 80 cm, höjd: 40 cm
Såld: 3.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2133 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5044 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5107 Stol
Louis XV-stil
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024