Föremål som liknar
6451 Stolar
ett par, 1890-tal
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6469 Bordslampfot
glas, Gustav Leek, reliefmotiv. Höjd: 44 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6652 Brevkniv
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6682 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6758 Skålar
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6523 Skrivbord
Såld: 4.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6746 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6620 Soffbord
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6158 Penselvas
Kina, Porslin. Höjd: 28 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026