Föremål som liknar

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7010 Takarmatur
    1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7043 Askfat
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6552 Litografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7150 Oljemålning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7056 Skulptur
    brons, Art Déco-stil. Höjd: 38 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6413 Skål
    5 st, Kosta Boda, Orrefors Boda. Höjd: 10-23. 5 c
    Såld: 400 kr

    Såldes den 19 januari 2026