Föremål som liknar
4043 Modellbåt
längd: 89 cm, höjd: 97 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4214 Vinställ
metall. Längd: 55 cm, djup: 38 cm, höjd: 111 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4083 Sidenmålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4289 Skulptur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3258 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4222 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4283 Grafiskt blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
4040 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024