Föremål som liknar
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5155 Trädgårdsbord
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
2036 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5260 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4074 Skulptur
mässing, Ganesha. Höjd: 18 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2016 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4073 Skrivställ
1800-tal, porslin / mässing. Längd: 19 cm. Höjd: 8 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024