Föremål som liknar
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5042 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2082 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2064 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5297 Ikon
Sven Bertil Svensson, pannå, 32x25, oramad
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5300 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4195 Lås
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5011 Skulpturer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5256 Kaffe/teservis..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024