Föremål som liknar
9050 Kaffekoppar
17 st, Scherzer, 1970-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
3007 Cigarettetui
Silver (800), 9x8. Vikt: 120
Såld: 800 kr
Såldes den 18 november 2024
3068 Plåtburkar
diverse, bland annat Örebro kex
Såld: 1.700 kr
Såldes den 18 november 2024
2071 Akvatintetsning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 november 2024
3130 Stegpall
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
3046 Lampbord
ett par. Bredd: 50 cm, djup: 35 cm, höjd: 50 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 november 2024
2035 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 november 2024
9217 Litografimapp ..
Såld: 200 kr
Såldes den 18 november 2024
9034 Spegel
med hylla, bemålad. Höjd: 66 cm. Bredd: 34 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024