Föremål som liknar vintermotiv
5316 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
4332 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
9166 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
9223 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3435 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 januari 2024
3077 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
6210 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
4042 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 november 2023
1012 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 13 november 2023