5046 Fotogravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
5044 Fotogravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
5047 Fotogravyrer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 mars 2022
5045 Fotogravyrer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
8110 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2019 -
4174 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2017
6075 Litografi
Såld: 450 kr
Såldes den 8 februari 2016 -
1533 Tavlor
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
2016 Kopparstick
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 mars 2013