7508 Planscher
7st, 1800-tal, uniformsplanscher, oramade lösa blad
Såld: 500 kr
Såldes den 6 september 2021 -
1707 Litografier
10st, uniformsplanscher, 1800-tal, 12x19
Såld: 650 kr
Såldes den 28 mars 2011
Föremål som liknar uniformsplanscher
- Träfflista
- alla
- Visa alla