Föremål som liknar ugglor
2059 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
5340 Skulpturer
Såld: 900 kr
Såldes den 11 mars 2024
5372 Skulpturer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
3179 Skulpturer i g..
Såld: 800 kr
Såldes den 14 augusti 2023
7036 Skulpturer
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
3110 Skulpturer i g..
Såld: 1.800 kr
Såldes den 27 februari 2023
9098 Skulpturer i g..
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 februari 2023
7100 Skulpturer
Såld: 800 kr
Såldes den 31 oktober 2022
6026 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022