Föremål som liknar träd vid vatten
8265 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 7 december 2020
1442 Kolteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2018
2295 Oljemålning
signerad, 1892, träd vid vatten, 9x14
Såld: 200 kr
Såldes den 14 augusti 2017
7149 Oljemålning
träd vid vatten, 65x50, oramad
Såld: 600 kr
Såldes den 28 november 2016
7381 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 augusti 2015
1218 Oljemålning
O Svensson, träd vid vatten, signerad, 37x45
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2013
2072 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 5 augusti 2013
8294 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 27 augusti 2012
signerad, träd vid vatten, 46x54
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 februari 2011