Föremål som liknar träd
2007 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2070 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2126 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4049 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
9032 Torrnålsgravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3253 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
7254 Matta
orientalisk, Livets träd, 91x156 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 20 maj 2024
6030 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5280 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024